خدمات پدیده استخر /

طراحی ساخت و اجرا استخر

طراحی، ساخت و اجرای استخر توسط پدیده استخر

 

پدیده استخر در طراحی و اجرای استخر از آخرین روش های نوین و همچنین تجربه موفق چندین ساله خود استفاده می کند. با توجه به نیاز صنعت استخر در کشور به تکنولوژی های بومی واحد تحقیقات و توسعه پدیده استخر چندین طرح متفاوت و کاربردی از جمله:  اتوماسیون استخر، درب سرامیک خور، اسکیمر و ... را برای اولین بار در ایران و حتی جهان ارائه نموده است.

با  حمایت مشتریان خوبمان توانستیم تیم های متخصص و جوان را در پدیده استخر تشکیل دهیم که می توان به شبکه مجریان مجاز آموزش دیده و همچنین واحد فنی و مهندسی پویا اشاره کرد.

پدیده استخر از طراحی تا راه اندازی و نگهداری استخر، دارای تیم متخصص و جوان است که می توان به شبکه مجریان مجاز و آموزش دیده اشاره کرد. با حاصل نوآوری، تخصص و تجربه و اعتماد مشتریان محترم توانسته ایم تا به امروز بیش از 1500 پروژه را طراحی، اجرا و راه اندازی کنیم. تجهیزات استخر در عملکرد صحیح و طول عمر استخرها بسیار موثر هستند. لذا پدیده استخر در پروژه های خود از بالاترین کیفیت و کارایی تجهیزات استخر استفاده می کند.

 

پدیده استخر برای اجرای استخر چه خدماتی را ارائه میدهد؟

 

محاسبات و طراحی استخر:

 

استفاده از استاندارد های روز و همچنین ایمنی در تمام طراحی ها باید در نظر گفته شود. برای تمامی پروژه ها، دفترچه محاسبات نوشته میشود و پس از آن ترسیم دیاگرام و پلان برای ارائه به تیم اجرا صورت میگیرد.

 

اجرای استخر:


پس از طراحی استخر، نقشه ها به واحد اجرای استخر ارسال میگردد و کارهای اجرایی شروع می شود. تراز بودن و همچنین رعایت استاندارد و اندازه ها به صورت مستمر بررسی و نظارت می شود.
مجریان مجاز و متخصص پدیده استخر کار را به خوبی انجام و تست فشار کرده و تحویل نماینده کارفرما می دهند. در اجرای استخر نصب ایمن و آب بند کاسه چراغ و اسکیمرها بسیار مهم است و طبق مبحث 13 مقررات ملی استفاده از همبندی ارت در سازه استخر های بتنی نیز الزام است که در تمامی پروژه های پدیده استخر این موضوع رعایت و اجرا می شود.

 

  • در این صفحه، ما به چه سوالات شما پاسخ خواهیم داد؟!

 

- طراحی، ساخت و اجرا استخر به چه صورت انجام می شود؟

- یک استخر را چگونه می توان طراحی کرد؟

- روش ساخت استخر به چه صورت است؟

- هزینه ساخت و طراحی استخر چگونه است؟

- زمان آماده سازی یک استخر چگونه برآورد می شود؟

- آب بندی چه تاثیری در اجرای استخر دارد؟

- با چه روش هایی میتوانیم یک استخر را بسازیم؟

- آرماتوربندی در طراحی استخر چه کاربردی دارد؟

- لوله کشی استخر چگونه اجرا و پیاده سازی می شود؟

- نصب چراغ در پیاده سازی و اجرای استخر به چه صورت انجام می پذیرد؟

- آیا برای اجرای استخر، نیاز به مجوز دارد؟

 

در این جا روش ساخت هر نوع استخر و نکات اصلی که نیاز است را بیان و تشریح کرده ایم.

با ما همراه باشید.

 

خب مطمئنا روش های ساخت استخر و طراحی آن برای هر پروژه و هر مکان متفاوت است و قلق های مختص به خود را دارد که نمیتوان فقط از یک روش، استخرها را طراحی کرد. چراکه نیاز هرمشتری و کارفرما با یکدیگر متفاوت است و به همین دلیل دانش و تجربه ای بالا و کافی را میطلبد.

روش ساخت استخر و اینکه چه نکاتی را قبل از طراحی و اجرا در نظر بگیریم، یکی از موارد مهمی است که مجری باید در نظر بگیرد و در پروژه های خود اعمال کند. برای شروع اجرای استخر، در ابتدا باید طرح اولیه آن را کشیده و تهیه شود تا با محل موردنظر سازگاری داشته باشد.
یک استخر از نظر هندسی می تواند اشکال مختلفی را داشته باشد که استخرهای مستطیلی رایج ترین نوع استخرها هستند و متخصصانی که تجربه بالاتری را دارند می توانند استخرها را به اشکال هندسی دیگری نیز در بیاورند و آنها را طراحی و اجرا کنند.

از نکات بسیار مهمی که باید قبل از ساخت استخرها در نظر گرفت این است که محاسبات دقیقی را در تعداد ورودی ها و خروجی های استخر در نظر بگیریم و این موارد را به صورت دقیق محاسبه کرد. این موارد را باید قبل از اجرای استخر، با مجری کار و پیمانکار هماهنگ کرد و در میان گذاشت. بعد از حصول اطمینان می توان موارد فنی را پیاده سازی کرد. در صورتیکه این نکات اساسی در نظر گرفته نشود استخر شما بعد از مدت کوتاهی به مشکل برمیخورد و هزینه های مالی و زمانی بیشتری را برای کارفرما به همراه خواهد داشت که ناخوشایند است.


در نظر گرفتن مسائل فنی که برعهده ی پیمانکار است و از طرف وی ارائه میشود نیز، لازم الاجرا است و به همین دلیل تاثیر بسزایی و مهمی در ساخت و ساز استخر دارد. مواردی که باید مدنظر داشت مانند عمق استخر، استحکام استخر، مقدار آبی که در آن قرار میگیرد و ... از مهم ترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود. هر چقدر استحکام استخر را بالاتر ببریم، به سازه ها و هزینه های بیشتری نیازمند هستیم که قبل از اجرای استخر، هزینه های موردنظر نیز برآورد خواهند شد. قبل از تمامی این مراحل باید از استخر شما بازدید شود و کارشناسان مربوطه، بر پروژه موردنظر نظارت داشته باشند و بعد از آن به دست طراحی سپرده شود. 

 

 

پروژه های انجام شده اخیر

مشاهده بیشتر

افتخارات و مدارک فنی پدیده استخر
نظراتـــــــــ

نظراتـــــــــ


سوالات متداول

طراحی، ساخت و اجرا استخر توسط پدیده استخر در کدام شهرها قابل اجرا هستند؟

طراحی و ساخت استخر توسط پدیده استخر در تمامی شهرهای جنوبی کشور اجرا می شود.

پدیده استخر در طراحی، ساخت و اجرا استخر چه نوع مشاوره ای را خواهد داد؟

پدیده استخر بعد از نظارت از پروژه های موردنظر هر نوع مشاوره ای که به بهترشدن پروژه کمک کند را ارائه می دهد تا بهترین و باکیفیت ترین نوع پروژه را در نتیجه ارائه بدهد.

پدیده استخر چه نوع استخرهایی را برای اجرا، به کارفرمایان معرفی و پیشنهاد می کند؟

پدیده استخر در ابتدا براساس نیاز مشتریان نوع استخر را بررسی خواهد کرد و قیمت می دهد. اما در عین حال محیطی که مشتریان عزیز قصد به ساخت استخر دارند نیز بررسی می شود. اگر موردی وجود داشته باشد پدیده استخر تجربیات و راه حل های بهتر را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. همچنین تمام تجهیزات و مواردی که برای استخرها نیاز است، در مراحل اولیه مشخص خواهد شد و به مشتری اعلام خواهد شد.

پدیده استخر برآورد قیمت طراحی یک استخر را چگونه انجام می دهد؟

زمانی که مشتریان از پدیده استخر درخواست برآورد قیمت می کنند، در ابتدا کارشناسان پدیده استخر عرض و ارتفاع استخر شما را خواهند پرسید و همچنین آیا استخر شما سرپوشیده است یا سرباز و ... براساس این موارد می توان مشخص کرد که قیمت تجهیزات و اجرای استخر چقدر است و در نهایت بعد از برآورد قیمت بخش نظارت پدیده استخر روی پروژه ها نظارت خواهند داشت و از نزدیک تمام موارد یا مانع ها را خواهند دید و بررسی خواهد شد.

شرکت پدیده استخر در زمینه ساخت استخر چه تجربه و فعالیتهایی دارد؟

پدیده استخر از سال 1387 در زمینه ساخت و اجرای استخر فعال است و تجربه ای 13 ساله دارد. بیش از 1500 پروژه انجام شده دارد و این پروژه ها به پایان رسیده اند.

مرکز دانش پدیده استخر

مشاهده بیشتر